Licencja na holowanie narciarza wodnego i nie tylko

Prędkość, adrenalina i niezapomniane wrażenia na wodzie masz w zasięgu ręki. Licencja na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających to przepustka do motorowodniackiej przygody. Kurs kierujemy do osób pełnoletnich, które posiadają już co najmniej patent sternika motorowodnego.

Licencja na holowanie narciarza wodnego w praktyce

Na naszym jednodniowym kompleksowym szkoleniu poznasz niezbędne techniki holowania oraz podstawowe zasady działania. Licencja na holowanie narciarza jest obowiązkowa, gdy chcesz prowadzić kogoś na wodzie, więc nie idź na skróty. Co potrafisz po kursie?

  • Umiesz bezpiecznie rozpocząć i zakończyć holowanie narciarza z wody, pomostu, brzegu.
  • Pewnie manewrujesz jachtem holującym – po prostej, slalomem i na zwrotach.
  • Potrafisz podpłynąć i podebrać narciarza wodnego w sytuacji upadku.
  • Wiesz, jak komunikować się za pomocą znaków i sygnałów z narciarzem podczas holowania.
  • Znasz przepisy dotyczące zasad i warunków bezpiecznego holowania.
  • Wiesz, jak właściwie należy przygotować jacht holujący, sprzęt i liny.

Co zyskujesz z licencją na holowanie narciarza?

Atrakcje i adrenalina
Jak się bawić to na wodzie! My nauczymy cię robić to bezpiecznie i odpowiedzialnie. Spraw frajdę znajomym i cieszcie się aktywnym wypoczynkiem na dużych prędkościach wśród mazurskich jezior lub morskich fal.

Holujesz nie tylko narciarza
Z licencją możesz prowadzić także wakeboardzistę, osoby na kole czy innych sprzętach przeznaczonych do wodnej turystyki rekreacyjnej, z wyłączeniem jachtów żaglowych i jachtów motorowych.

Łączysz uprawnienia
Licencję na holowanie narciarza wodnego wydaje PZMiWM (Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego), ale możesz zdobyć te kwalifikacje także w ramach certyfikatu ISSA Inland Power Yacht Skipper. W Jachttour wybierasz opcję najkorzystniejszą dla Twoich potrzeb.

Sprawdź terminy i ruszaj na wodę!

Zgłoś się na szkolenie